Hakkımızda

SKS KOCAELİSks Stakusit geriye bakıldığında haklı bir başarı hikayesi olarak tanımlanabilecek bir firma tarihine sahiptir. 1969 yılında kurulan, Sks Stakusit ilk önceleri balkon ve cephe sistemleri için plastik ürünler satışı yapmaktaydı. 1975 yılında jaluzi üretimini devreye alındı ve bu iş firmaya müthiş bir ivme kazandırdı.

''Pencere ile ilgili herşey '' ürünleri için sistem teknikleri istikbale dönük konstrüksiyonları ve yüksek değerli bir şekilde işlenmesi sayesinde firmanın başarısı yükselmektedir.

Sks Stakusit bugün ; 20 den fazla Avrupa ülkesinde imalat ve satış yapmakta olup, kendi branşının ileri gelen firmalarından olmuştur. Uluslararası bir firma olarak teçhiz edilmiş Sks Stakusit ara zaman içerisinde yüksek değerli inşaat elemanları geliştirme ve üretimini 20 den fazla Avrupa ülkesinde sabit yatırım haline gelmiştir.

Türkiye'de 1997 yılında faliyet göstermeye başlayan Sks Stakusit 2006 yılına gelindiğinde yeni yönetim ve hizmet anlayışıyla her geçen gün daha da güçlenmektedir.

Özellikle Balkon Camlama Sisteminin ve Sks adının ve ürünlerinin taklit edilmesi ne kadar doğru yolda olduğumuzun göstergesidir. Tamamı Alman kalite ve güvencesinde olan geniş ürün yelpazesiyle; yaşam alanlarınızı estetik ve konforla buluşturmayı misyon edinmiş, Sks Stakusit her geçen gün değişen ve çeşitlenen taleplerinize en uygun ve doğru çözümleri bulmaya devam edecektir.

Bir avrupa kenti olan Kocaeli ' yi Avrupa standartlarında ürünlerimizle tanıştırmak ve yaygınlaştırmak için deneyimli kadromuz ve kaliteli hizmet anlayışımız ile Sks Stakusit markasını en iyi şekilde temsil etmek için Kocaeli 'deyiz..

 

 
Ürünlerimiz
Balkon Camlama Sistemleri
Panjur Sistemleri
Stor Sineklik Sistemleri
Alüminyum Korkuluk Sistemleri
Otomatik Garaj Kapıları
Alüminyum ve PVC Doğrama
Cam Kapı
Kurumsal
Hakkımızda
Kalite Politikamız
Vizyon ve Misyonumuz
İnsan Kaynakları
Basın Odası
Yeni web sitemiz yayında.. 04.11.2011
 
Anasayfa SKS KOCAELİ Site Haritası SKS KOCAELİ  İletişim SKS KOCAELİ  Atak Mail
Web Tasarım & Hosting
Atak Teknoloji
SKS KOCAELİ