Cam Kapı

Kayar Katlanır Cam Kapı
Cam kapı çeşitlerinden kayar katlanır cam kapı ise birçok alanda kullanım kolaylığı sağlaması ile cam kapı çeşitleri arasında kendisine yer edinmektedir.

Kafelerde, restoranlarda, iş yerlerinde kullanılabilen bu cam kapı sistemi kolay açılıp kapanabilme imkânı sağlamasıyla cam kapı çeşitleri arasında bu alanlarda kullanışlı olanlardan biridir. Cam kapı, kullanıldığı alanlarda yaz ve kış aylarındaki pratikliği ile öne çıkar.

Cam kapı, yaz aylarında kayar ve katlanabilir özellikte olması nedeniyle hava girişinin sağlanmasını kolaylaştırır. Kış aylarında ise cam kapı, yine aynı özelliği ile ısı yalıtımı sağlar ve kapalı alanın çabuk soğumasını önler.

Füzyon Cam Kapı
Cam kapı çeşitlerinden füzyon cam kapı görselliği ile cam kapı çeşitleri arasında kendisine yer bulur.

Bu türden cam kapı, dekoratif olması nedeniyle birçok alanda kullanılabilir. Füzyon tekniği ile kaynaştırarak bir araya getirilen renkli camlardan oluşan bu türden cam kapı, füzyon cam kapı adını üretim biçiminden alır.

Cam kapı, görsel anlamda öne çıkmasıyla iç mekânlarda daha fazla kullanılmaktadır.

Baskılı Cam Ahşap Kapı
Üzerinde desen baskısı olan cam kapı, ahşap çerçevesi ve desenli cam birleşiminden aldığı görselliği ve dekoratif yapısı ile öne çıkmaktadır.

Bu türden cam kapı, dekoratif özellikleri nedeniyle iç mekânlara daha yaygın bir şekilde uygulanmaktadır. Ahşap çerçeveye sahip olan cam kapı ev ve ofislerde kullanılabilir.

Cam kapı çeşitlerinden baskılı cam ahşap kapı çok sayıda çeşit ile cam kapı kullanmak isteyen birçok kullanıcının da ilgisini çekmektedir.

Dijital Baskılı Cam Kapı

Dijital baskı tekniği sayesinde kullanıcı tarafından beğenilen bir desen, resim ya da fotoğrafın cam üzerine işlenmesiyle oluşturulan cam kapı, fark yaratan çeşitliliği ile oldukça tercih edilen bir tür cam kapıdır.

Cam kapı, çeşitliliği, görselliği ve dekoratif özellikleriyle cam kapı kullanmak isteyen birçok kullanıcının ihtiyacına karşılık verecek seviyededir.

Sürgülü Cam Kapı
Cam kapı, sürgüsü sayesinde kolayca açılıp kapanabilme özelliğine sahiptir. Cam kapı, kolayca açılıp kapanabilme özelliğinin yanında görselliği ve dekoratif özellikleriyle de cam kapı kullanmak isteyen birçok kullanıcının ihtiyacının karşılanmasını sağlamaktadır.

Cam kapı, tüm bu özellikleriyle iç mekân kullanımlarında öne çıkmaktadır.

Standart Cam Kapı
Cam kapı, ürün çeşitliliği noktasında sınırları zorlayan konumu ile birlikte kullanım alanlarını arttırmıştır. Dijital baskılıdan füzyon tekniği ile geliştirilmiş cam kapıya, ahşap çerçeveliden sürgülü cam kapıya birçok çeşitte görülen cam kapı çeşitlerinden biri de standart cam kapıdır.

Bu tür cam kapı, sade görüntüsü ile dekoratif bir özellik taşımaktadır. Cam kapı sade görüntüsünün yanında üzerine eklenen görsel öğelerle birlikte çokça tercih edilen bir üründür.

 


 
Ürünlerimiz
Balkon Camlama Sistemleri
Panjur Sistemleri
Stor Sineklik Sistemleri
Alüminyum Korkuluk Sistemleri
Otomatik Garaj Kapıları
Alüminyum ve PVC Doğrama
Cam Kapı
Kurumsal
Hakkımızda
Kalite Politikamız
Vizyon ve Misyonumuz
İnsan Kaynakları
Basın Odası
Yeni web sitemiz yayında.. 04.11.2011
 
Anasayfa SKS KOCAELİ Site Haritası SKS KOCAELİ  İletişim SKS KOCAELİ  Atak Mail
Web Tasarım & Hosting
Atak Teknoloji
SKS KOCAELİ